Дводенний візит у Луганську область з обміну досвідом для пілотних Організацій

Дводенний візит у Луганську область з обміну досвідом для пілотних Організацій

27-28 серпня 2021р. відбувся перший дводенний візит з обміну досвідом для пілотних Організацій у Луганській області в рамках проекту BraVo.

Для гостей з Красноградськой РО, Краматорсько ї МО, Куп’янської та Лиманської МРО ТЧХУ, свої двері радо відкрили Лисичанська, Сєвєродонецька та Рубіжанська міські організації Товариства.

Лисичанська міська організація, в особі голови Тетяни Бабич, з задоволенням ділилася досвідом та майбутніми планами роботи по розвитку у сфері організації роботи волонтерського Центру та Соляної кімнати.  Також, учасники зустрічі були ознайомлені з роботою Луганського обласного Загону Швидкого Реагування, діяльність якого представив командир Загону Петро Костиря.

Голова Сєвєродонецької  міської організації Ганна Полубєдова ознайомила учасників заходу з банком одягу та кімнату психосоціальної підтримки. У Сєвєродонецьку учасників привітала голова Луганської ОО ТЧХУ Ольга Кудаєва, яка побажала всім плідної роботи  та нових звершень у своїй роботі.

Екскурсію по приміщенню Рубіжанської міської організації та Медико-соціальному Центру провела голова міської організації Тетяна Кучерова.

Гості заходу, теж, охоче розповідали про свої цікаві ініціативи в організаціях та жваво їх обговорювали. Також, було проведено опитування учасників за ключовими видами діяльності, згідно зі Стратегією 2021-2025рр. Товариства Червоного Хреста України. В результаті опитування були визначені три основні види діяльності, які на погляд учасників, є обов’язковими, та які треба здійснювати в Товаристві.

В  цій дводенній зустрічі приймала участь Марина Неснова , фахівець відділу розвитку організацій Департаменту організаційного розвитку Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України та заступник голови Луганської ОО ТЧХУ Лідія Загребіна.

Захід проведено в рамках співпраці з МКЧХ.

 

Залишити відповідь